منوی دسته بندی
09121538207

فلاشینگ روی دیوار

لاشینگ روی دیوار را می توان یک میاز برای ارتقای ایمنی و زیبایی و محافظت از ساختمان دانست از این رو برای ئدرخواست خدمات و مشاوره در این زمینه گروه پیمانکاری ماندگار همواره آماده ارائه خدمات و مشاوره در سرتاسر کشور ایران می باشد .

شماره های تماس :

09122887967-09126702263

در فلاشینگ نما که در مبحث قبلی نیز به آن پرداختیم به نیاز ها و اصول آن پرداختیم شما می توانید در صفحه مخصوص آن مطلب مورد نظر را بخوانید و اطلاعات مورد نیاز خود را کسب نمایید .

فلاشینگ روی دیوار

فلاشینگ روی دیوار یک راهکار عالی برای مخافظت از سطح دیوار ها در برابر بارش باران و نفوذ رطوبه به داخل می باشد . از این روی از این خدمات یک راهکار عالی هم برای افزایش زیبتر شدن نمای ساختمان نیز می باشد .

فلاشینگ روی دیوار چیست

فلاشینگ روی دیوار به استفاده از ورق های مخصوص برای جلوگیری از نفوذ باران و پوشاندن سطح دیوار مورد استفاده قرار می گیرد استفاده دیگر نیز بر روی سطح دیو.ار از این ورق ها استفاده می گردد .موارد استفاده از فلاشینگ دیوار

از این ورق ها و نبشی ها برای :1. پوشاندن سطح و روی دیوار 2. جلوگیری از نفوذ آب و رطوبت به بافت دیوار 3. افزایش زیبایی سطح بیرونی ساختماننحوه نصب فلاشینگ روی دیوار

برای نصب فلاشینگ روی دیو.ار ابتدا نیاز به طراحی و محاسبه ورق های مورد نیاز می باشد بعد از انتخاب و محاسبه نیاز به دتایل اجرایی می باشد و پس از اجرای زیر ساخی و خم کردن ورق ها با ابزار ها با پیچ و یا میخ محار و نصب می گردند .

قیمت فلاشینگ دیوار

قیمت فلاشینگ دیوار بسته به نوع ورق و متراژ و مساحت کار متفاوت می باشد مهمترین عامل در قیمت گذاری خدمات انتخاب نوع ورق ها می باشد ورق های گالوانیزه طرح دارد و رنگ ها تفاتوت عمده ای را بهخ وجود می آورند .

میانگین هزینه ای که برای هر متر مربع می توان برای این خدمات اعلام نمود 50 الی 89 هزار تومان در شهریور 98 می باشد .

شما برای برآنورد هزینه دقیق و استعلام قیمت می توانید با ما تماس بگیرید ما همواره آماده پاسخگویی به سوالات و پرزسش های شما هستیم .

کابرد فلاشینگ دیواری

فلاشینگ دیواری برای پوشاندن نقاط تاج مانند و بالای دیو.ار ها کابرد دارد با اشتفاده از فلاشینگ دیواری سطح دیوار در برابر بارش باران محافظت می شود

یکی دیگر از عواملی که پیشنهاد می گردد از فلاشینگ دیوار استفاده گردد افزایش زیبایی سطح دیوار می باشد.

عواملی دیگر مانند بهره گرفتن از این ورق های برای محافظت از بافت دیوار ساختمان می باشد که می تواند نقش بسزایی در جلوگیری از فرسودگی بافت دیوار ایجاد نماید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *